Česky English

X. ročník memoriálu Zdenka Katolického

Jsme doma z náročného, ale velice povedeného prodlouženého víkendu.

 


Máme za sebou jubilejní X. ročník memoriálu Zdenka Katolického. Letos s opravdu krásnou účastí. V kategorii A soutěžilo šest týmů a v kategorii B sedm týmů. A protože se nám množí i psí důchodci, byla letos vypsána i kategorie pro veterány. Nutno říct, že naši psí dědouškové si to moc užili a hlavně ohromě ožili po té, co zase zažili závodní atmosféru.  O umístění ani tak nešlo, spíš o jejich radost.

Nicméně, oba speciály "vyhrál" Rickouš - no vyhrál.... vzhledem ke svému pohybovému aparátu byl holt nejrychleší. Ale soupeře měl zdatné a bylo to těsné.
Velkou radost mi udělal Zivča, která po nevydařené noční práci (což jsem čekala, neb v noci nikdy v sutině nehledala) vyhrála v kategorii A plošný speciál. Nález a označení dvou osob i s mým "dobíháním" měla za 6:16 min. Celkově obsadila čtvrté místo. Je to moje malinkaté sluníčko.
Jimík nezávodil, neb jsem kategorii B pomáhala posuzovat. Ale nepřišel zkrátka, pak si oba speciály vyzkoušel, byl sice spokojený, ale i tak poznal, že nezávodíme..... Snad mi to jednou odpustí.
Moc děkuju Lence Vlachové, že jsem mohla konečně jednou zase závodit na "našem" závodě, i když to bylo jen v doplňkový kategoriích. 
TOPlist
 
 
tvorba www stránek pro chovatele www.moonbarks.cz