Česky English

Cvičení Určice

Ve dnech 11. - 13. 4. 2014 proběhlo společné cvičení naší brigády na sutině v Určicích u Prostějova.

Jimík byl moc šikovný. V prvním tréninku krásně hledal a konečně pochopil, že může být ukryto i více figurantů. Smile V neděli měl přidaného ještě jednoho figuranta. Byl unavený, nevyspaný, ale je to můj šikovný kluk!!! Našel všechny ukryté osoby. Hledal s nadšením a nasazením sobě vlastním. Naštěstí přežil bez újmy. Jedna maličká ukázka z Jimova hledání ZDE. Bohužel není vidět, že byl vyslán jinam, ale fouklo, tak změnil směr a vyhledání osoby bylo velmi krátké.

Rickynek si hledal jen tak pro formu. Ovšem čím je starší, tím je lepší a vypadá to, že už tomu přichází na kloub. Ovšem stopování je jeho srdeční zležitostí, takže si tím neustále pomáhá. Bohužel si strhnul dráp, tak potom už cvičil jen velmi lehce. Cry

Ziva se poprala se změnou figurantů velice dobře. Jak se můžete podívat ZDE. I Vyštěkání figuranta už začíná vypdat slibně. Ovšem ona je hlavně milovnice lidí, takže potom nikdo nepotřebuje ubrousky na stárání prachu z tváře. {#emotions_dlg.lol} Chůzi po sutině a vyštěkání cvičíme zvlášť. Sutina je totiž velice zajímavé místo, plné skrytých zákoutí, kde by mohlo být něco obzvlášť dobrého k jídlu. Ještě nás čeká společně spousta a spousta práce. Už se na ni moc těším.


 
TOPlist
 
 
tvorba www stránek pro chovatele www.moonbarks.cz