Česky English

Malá aktualizace

Momentálně jsem se pustila do malé rekonstrukce domečku, tak vůbec nestíhám. Všem se omlouvám. Dnes aspoň ve zkratce, co je u nás nového.

V srpnu jsme se již tradičně zúčastnili tábora ve Větřkovicích. Bylo tam krásně, skvělí lidi, příjemné počasí. Prostě Fajn týden. Fotky později.

 Dalším naším počinem byl komorní tábor na ranči Galičky u Rosti a Marcely Poláškových. Prostě pohádka! Jinak to popsat nejde. Skvělé jídlo, úžasní lidičkové, perfektní organizace.... posuďte sami. Snídaně formou valašského stolu (kdo nezažil, nepochopí a neuvěří {#emotions_dlg.lol}), ráno jsem vedla trénink já, odpoledne jsem si s Rickynkem zaběhala pod vedením Martina Nehyby, mezi tím Rosťa vařil neuveřitelně dobré věci..... a zbyl i čas zajet si zajezdit na koníčkách (Sofinko děkuji, že jsi mě neshodia a Verčo Tobě za to, že jsi nás tam vzala) i na bowling. To vše v nádherném prostředí Beskyd. Fotky dodám později a bude na co koukat.

 A začátkem září za sebou máme dvoje závody. O Pohár města Kroměříže. Ač jsem běhala mizerně a bylo odporné počasí (déšť + vítr + zima) přesto, jsme utrpěli výtězství. Rickynek si to prostě nenechal až tak kazit. Ale časy.... škoda mluvit. Moje vina. V neděli jsme pak jeli do Hrušek. Tam dopadla mise úspěšně a konečně jsme s Rickynkem vyběhli první čistou trojku. Snad už se nám povedlo prolomit smůlu. Uvidíme.

 


 
TOPlist
 
 
tvorba www stránek pro chovatele www.moonbarks.cz