Česky English

Plánovaný vrh

Krytí proběhlo 25. 10. 2016 - potvrzena březost

Více o plánovaném vrhu "A" Crazy pack - štěňátka po Zivince a Birellovi budou vhodná především pro sport a práci u stáda. Ziva i Birell jsou Border kolie přesně takové, jaké mají být - energické, akční, pracovité, oddané, soustředěné a milující  všechny lidi. Oba jsou sportovně vedeni. Birell se s paničkou věnuje naplno agility.

Se Zivou se věnujeme především záchranářskému výcviku a pachovým pracem, na které je velice šikovná. Pracuje s nadšením a soustředěně. Ziva svým potomkům předá silnou vlohu pro pasení. Oba její rodiče se věnují práci na farmě a  jsou v Rakousku Mistry v pasení v nejvyšší kategorii TRIAL 3, jejich předci jsou rovněž mistry v pasení. Mezi jejími předky je Int. Supreme šampion Mirk ISDS 272009 nebo Yojimbo Sammie a další skvělí psi. Její sourozenci se vrcholově věnují agility (letos účast jejího bratra a polobratra na MS -  Yeremy of MB 4. místo na MS 2016)
Birelův otec žije v Belgii a věnoval se závodně agility (Best Caine of Clover Corner, DKK 1/1, DNA CEA, TNS, CL, MDR1 Normal). Matka Birela (Airyn Lex Wonderfull Dream DKK 0/1, DNA CEA, TNS, CL, MDR1 Normal, Český, Slovenský, Polský a Klubový šampion) je dcerou mého Cida Akumulátor (mnohonásobný účastník MS záchranářů i agility, držitel A3 Ch, klubový šampión, šampion ČR, Klubový šampion výkonu….) a Diamond Rose Dream of Kintyre – vítězka IMCA a držitelka titulu A3 Ch. Dalším příbuzným Birella je můj Ricky (Avenger Zorro Wonderfull dream -  Mistr světa v záchr. stopování 20019, Vicemistr světa v záchranném stopování 2011, mnoho složených zkoušek včetně naší národní stopařské speciálky).

Krycí pes - Birell - je moje srdeční záležitost. Je neuvěřitelně podobný Sidovi a kdo ho znal, tak na něj nikdy nezapomněl. Birell je blázen do práce a pro svou paničku by udělal cokoliv. Prostě Sidův klon.

Štěňátka z tohoto spojení budou šťastná, pokud budou vést aktivní život a pak učiní šťastnými i své majitele. Pokud budou mís správné vedení, budou pak skvělými společníky i při občasném domácím lenošení.


 
TOPlist
 
 
tvorba www stránek pro chovatele www.moonbarks.cz