Česky English

MR BCCCZ v agility 2012

Letos se Mistrovství konalo ve Srážnici

Po delší době jsme měli mistrovský závod doslova za humny. Bylo by škoda se nezúčastnit. Předpověď počasí sice nebyla příznivá, ale my se jen tak nedáme. Vybavení nepromokavýma věcma jsme vyrazili v pátek, vstříc očekávanému skvělému víkendu.

 Počasí bylo víc než skvostné, jen nám chyběl dostatek lehčího oblečení. Oba klici běhali úžasně. Rickoušek rozšířil svou sbírku kokard za claen runy o čtyři a Jimík mě překvapoval tím, jak se vypořádával s nástrahama parkurů.  Rickoušek si vyběhal i účast ve finále speciálního závodu. Kluk šikovný. V mistrovském jumpinkgu se nám nedařilo. Byl to poslení běh v obotu a Rickoueš byl trošku unavený a nedával pozor. Nevadí. Třeba příště.

Jimík si v součtu jedniček vyběhal krásné šesté místo v bezkonkurenčním čase. Bohužel lítali latěčky, ale to se časem poddá. Ve finálovém agility už padla jen jedna.

Jednoznačně jsme si běhání, spolenost kamarádů a známých užili všichni. Jimík se setkal i se svou dcerkou/klonem Gil. Moc se mu sice nezamlouvala, ale nakonec se nechal přemluvit ke společnému fotu za asistence Michala. Foto možná vyloudím od Lucky. :-)


 
TOPlist
 
 
tvorba www stránek pro chovatele www.moonbarks.cz